O nas

Cel i filozofia naszej firmy jest bardzo prosta: pomóc Wam zaplanować i stworzyć niezapomnianą uroczystość, która sprosta Państwa oczekiwaniom i pozytywnie zaskoczy Waszych gości.

 

Organizowane przez nas uroczystości poprzez detale, stylizację, atrakcje w pełni odzwierciedlają, kim jesteście, jako jednostki i jako para.

 

Klient zawsze jest numerem jeden i naszą misją jest, aby każdy zyskał wspomnienia, które będą trwać przez całe życie! Jesteśmy pasjonatami tego, co robimy! Staramy się, aby wszystkie uroczystości były wyjątkowe. Gwarantujemy współpracę z najlepszymi w branży.

 

Nasze indywidualne podejście do planowania i projektowania ślubu gwarantuje, że od tradycyjnych wesel do eleganckich, współczesnych uroczystości, każdy aspekt dnia będzie dokładnie taki, jak tego pragniecie: od miejsca poprzez stylizację, twój strój, kwiaty, jedzenie, rozrywki i wiele, wiele więcej. Będziemy z wami w dniu ślubu, dzięki czemu Wy i Wasi rodzice możecie odpocząć i cieszyć się wyjątkową uroczystością, zarządzaną i zaprojektowaną do perfekcji. Sprawimy, że będzie to dzień, który wasze rodziny i przyjaciele zapamiętają na wiele, wiele lat.

 

nr 1 - o nasAleksandra Biskup, założycielka Ślubnej Finezji jest absolutnie pasjonatem branży ślubnej. Pomaga parom stworzyć niezapomniany i niebanalny dzień ślubu, pozostający na zawsze w pamięci i który dobrze odzwierciedla ich osobowość.

 

„Mały budżet? Witaj w moim świecie! Nie masz pojęcia, od czego zacząć? Pozwól mi pokazać drogę! Moje zaangażowanie, dbałość o szczegóły, oko do projektów, wzorowa służba i zrozumienie pary młodej, sprawiają, że śluby zaprojektowane przez nas są tak wyjątkowe. Uwielbiam zarządzanie wszystkimi małymi szczegółami, które tworzą fenomenalny efekt końcowy, jakim jest dzień Twojego ślubu.”

 

Może macie już wizję wymarzonego dnia, jeśli nie znajdziemy go razem!

 

Serdecznie zapraszam do współpracy.

 

 

Jeśli masz jakieś pytania napisz, chętnie służę pomocą:

Imię i nazwisko (wymagane)

Aby usprawnić kontakt możesz podać numer telefonu:

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

captcha

Przepisz teks z powyższego obrazka:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *