Planer

Planer ślubny – „Zaplanuj ślub z finezją” został stworzony przez dwie doświadczone konsultantki ślubne. Organizer pomoże Wam zaplanować i zrealizować ślub o jakim zawsze marzyliście. Zawiera mnóstwo wartościowych treści skierowanych zarówno do przyszłej Panny Młodej, jak i Pana Młodego.

Nie jest niczym dziwnym, że tuż po zaręczynach nie wiecie co dalej… Często pary młode nie mają pojęcia od czego zacząć przygotowania ślubne.

Nurtują Was pytania:

  • Z kim rozpocząć współpracę?
  • Czym się kierować?
  • Na co zwrócić uwagę?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań zostały zawarte w planerze „Zaplanuj ślub z finezją”. Jego zadaniem jest rozwiać Wasze wszelkie wątpliwości jakie będą pojawiały się na poszczególnych etapach organizacji wesela. Spójrzcie co między innymi możecie w nim znaleźć.

Planer rozpoczyna się od przybliżenia Was do odpowiedzi na jedno z najważniejszych pytań, czyli jak wybrać idealną datę ślubu?

Szczegółowo opisany został każdy miesiąc, na co powinniście zwrócić uwagę, popularne daty, wady i zalety wesela w inny dzień tygodnia niż sobota oraz przykładowe godziny ceremonii zaślubin.

Następnie w planerze poruszamy kwestie finansowe. Określenie budżetu, który chcecie przeznaczyć na organizację wesela jest niewątpliwie istotnym zadaniem. W rozdziale ślubny budżet, znajdziecie tabele do stworzenia kosztorysu całej ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego. Możecie w nich zaznaczyć ile planujecie maksymalnie wydać na daną usługę, a po podpisaniu umowy/ dokonaniu zakupu, zaznaczyć jaki był koszt rzeczywisty. Dzięki temu, cały czas, będziecie mogli kontrolować swoje wydatki.

Kolejno znajdziecie harmonogram przygotowań ślubnych. To ogólna lista zadań, które musicie wykonać. Zostały one podzielone w czasie tak, aby organizacja nie była dla Was przytłaczająca i przebiegała sprawniej.

Lista gości kogo zaprosić, a kogo nie? To odwieczny problem przyszłych par młodych. W tym niełatwym zadaniu pomogą Wam nasze wskazówki oraz listy gości, które znajdziecie w zakładane na końcu rozdziału. Specjalnie dla Was, stworzyłyśmy uniwersalny schemat, który w jasny sposób odpowie, na wyżej zadane pytanie.

 Jaki wybrać motyw przewodni? Jak wybrać miejsce przyjęcia? Czy organizować poprawiny? Jaką wybrać oprawę muzyczną? Jakiego wybrać fotografa? Kamerzystę? Firmę dekoratorską?

To kolejne pytania, na które odwiedzi znajdziecie w planerze. Podwykonawcy to jeden z obszerniejszych działów w organizerze, szczegółowo opisałyśmy na co zwrócić uwagę przeglądając oferty, jakie pytania zadać przed spotkaniem oraz jak spisywać umowy. Stworzone przez nas tabele porównawcze firm, ułatwią Wam podjęcie decyzji, na kogo się zdecydować. Dla każdego podwykonawcy przygotowałyśmy osobne zakładki z kieszonką na umowy, ulotki, wizytówki, dodatkowe notatki, tak abyście wszystko mieli w jednym miejscu.

Następny rozdział porusza kwestie stylizacji pary młodej. Znajdziecie w nim między innymi: opisy typów sukien, trenów, welonów i dekoltów pasujących do danej sylwetki, top 10 – czyli porady jak wybrać te jedyną suknie, oraz obszerne rady dotyczące makijażu i fryzury. Nie zapomniałyśmy również o Panu Młodym, który dowie się jak dostosować swój ubiór do stylu wesela, na co zwrócić uwagę przy kupnie garnituru, jak zadbać o swój przedślubny wizerunek oraz jakie są najczęściej popełniane błędy w ubiorze Pana Młodego.

Wszystko przedstawione jest za pomocą czytelnych pięknych grafik stworzonych specjalnie dla Was.

W planerze znajdziecie również obszerne informacje na temat papeterii ślubnej, wyboru obrączek, tortu weselnego, czy rozmieszczenia gości przy stołach. W specjalnie wyznaczonym miejscu, możecie samodzielnie rozrysować ustawienie stołów na Waszej sali. Przejrzyste tabele oraz przeliczniki ułatwią Wam podjęcie decyzji jaka ilość alkoholu oraz ciast będzie Wam potrzebna.

W każdym dziele znajdziecie nasze rady i praktyczne wskazówki.

Duży nacisk kładziemy też, na sam dzień ślubu. Dzięki wskazówkom i informacją, które zawiera planer, będziecie mogli stworzyć idealny scenariusz dnia ślubu, który pozwoli uniknąć Wam i Waszej rodzinie nerwów i chaosu w tym najważniejszym dla Was dniu.

Jesteśmy pewne, że dzięki planerowi będziecie w dobrych rękach. Niech od teraz, każdy z Was ma swojego prywatnego konsultanta ślubnego!